Kontaktinformasjon for Kvia Entreprenør AS

Kvia Entreprenør AS

Ring eller send e-post til en av våre kontaktpersoner eller benytt kontaktskjemaet nederst på siden.

Besøksadresse:

Bjorhaugslettå 10
4367 Nærbø

Postadresse:

Postboks 114
4367 Nærbø

Fakturaopplysninger:

Kvia Entreprenør AS – org.nr: 989 137 778
Fortrinnsvis EHF faktura, alternativt på PDF-fil til 146313919017162@voucher.24sevenoffice.com

Her holder vi til

Kontaktpersoner i Kvia Entreprenør

Atle Kvia

Atle Kvia

Daglig leder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 932 59 926
E-post: atle@kvia-as.no

Vidar Åsen

Vidar Åsen

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 974 03 133
E-post: vidar@kvia-as.no

Jan Roar Burås

Jan Roar Burås

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 982 60 659
E-post: jan.roar@kvia-as.no

Dag Werner Blaich

Dag Werner Blaich

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 907 02 026
E-post: dag.werner@kvia-as.no

Helge Stokland

Helge Stokland

Kalkulatør

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 932 59 933
E-post: helge@kvia-as.no

Signe E. Torland

Signe E. Torland

Regnskap

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 928 62 873
E-post: signe@kvia-as.no

Kontaktskjema

=
Utfør regnestykket og fyll inn svaret. Dette er for å unngå spam.