Kontaktpersoner i Kvia Gruppen

Atle Kvia

Atle Kvia

Konsernsjef

Kvia Gruppen AS
Telefon: 932 59 926
E-post: atle@kvia-as.no

Endre M. Landsnes

Endre M. Landsnes

Økonomisjef

Kvia Gruppen AS
Telefon: 970 61 894
E-post: endre@kviabt.no

Bjørn Helge Laupland

Bjørn Helge Laupland

Koordinator

Kvia Gruppen AS
Telefon: 982 60 656
E-post: bjorn@kviabt.no

Atle Kvia

Atle Kvia

Daglig leder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 932 59 926
E-post: atle@kvia-as.no

Vidar Åsen

Vidar Åsen

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 974 03 133
E-post: vidar@kvia-as.no

Jan Roar Burås

Jan Roar Burås

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 982 60 659
E-post: jan.roar@kvia-as.no

Dag Werner Blaich

Dag Werner Blaich

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 907 02 026
E-post: dag.werner@kvia-as.no

Helge Stokland

Helge Stokland

Kalkulatør

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 932 59 933
E-post: helge@kvia-as.no

Signe E. Torland

Signe E. Torland

Regnskap

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 928 62 873
E-post: signe@kvia-as.no

David Johne Johnsen

David Johne Johnsen

Prosjektleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 922 46 622
E-post: david@kviabt.no

Arild Severson

Arild Severson

Byggeplassleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 915 24 522
E-post: arild@kviabt.no

Martin Tendenes

Martin Tendenes

Anleggsleder

Kvia Betong AS
Telefon: 932 59 930
E-post: martin@kvia-as.no

Kristoffer Taksdal

Kristoffer Taksdal

Prosjektleder

Kvia Betong AS
Telefon: 982 51 460
E-post: kristoffer@kvia-as.no

Lars Ove Auglend

Lars Ove Auglend

Prosjektleder/kalkulatør

Kvia Støyskjerming AS
Telefon: 938 32 357
E-post: lars.ove@kvia-as.no

Espen Anfinnsen

Espen Anfinnsen

Logistikk- og utstyrskoordinator

Kvia Maskinutleie AS
Telefon: 941 62 971
E-post: espen@kvia-as.no

Olav Kvia

Olav Kvia

Telefon: 932 59 931
E-post: olav@kvia-as.no

Kontaktskjema

=
Utfør regnestykket og fyll inn svaret. Dette er for å unngå spam.