Kontaktpersoner i Kvia Gruppen

Kontaktpersoner i Kvia Gruppen AS

Atle Kvia

Atle Kvia

Konsernleder

Kvia Gruppen AS
atle@kvia-as.no

Endre M. Landsnes

Endre M. Landsnes

Økonomisjef

Kvia Gruppen AS
Telefon: 970 61 894
endre@kvia-as.no

Bjørn Helge Laupland

Bjørn Helge Laupland

Koordinator

Kvia Gruppen AS
Telefon: 982 60 656
bhl@kvia-as.no

Runo Sveinsson

Runo Sveinsson

Anbudsleder/kalkulatør

Kvia Gruppen AS
Telefon: 971 92 808
runo@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Byggtjenester AS

David Johne Johnsen

David Johne Johnsen

Driftsleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 922 46 622
david@kvia-as.no

Daniel E. Wold

Daniel E. Wold

Prosjektleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 994 55 350
daniel@kvia-as.no

Ole Reidar Hagen

Ole Reidar Hagen

Prosjekt- og byggeplassleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 909 75 914
ole.reidar@kvia-as.no

Sturle Tveit

Sturle Tveit

Byggeplassleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 940 31 558
sturle@kvia-as.no

Ørjan Karlsen

Ørjan Karlsen

Servicemann

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 482 36 703
orjan@kvia-as.no

Gregorz Szramkowski

Gregorz Szramkowski

Hovedverneombud

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 462 29 429
gregor@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Bemanning AS

Daniel Gall

Daniel Gall

Driftsleder

Kvia Bemanning AS
Telefon: 928 78 718
daniel.gall@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Maskinutleie AS

Kontaktpersoner i Kvia Miljøsanering AS

Bjørn Helge Laupland

Bjørn Helge Laupland

Daglig leder

Kvia Miljøsanering AS
Telefon: 982 60 656
bhl@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Støyskjerming AS