Kontaktpersoner i Kvia Gruppen

Kontaktpersoner i Kvia Gruppen AS

Atle Kvia

Atle Kvia

Konsernleder

Kvia Gruppen AS
atle@kvia-as.no

Endre M. Landsnes

Endre M. Landsnes

Økonomisjef

Kvia Gruppen AS
Telefon: 970 61 894
endre@kviabt.no

Bjørn Helge Laupland

Bjørn Helge Laupland

Koordinator

Kvia Gruppen AS
Telefon: 982 60 656
bjorn@kviabt.no

Runo Sveinsson

Runo Sveinsson

Anbudsleder/kalkulatør

Kvia Gruppen AS
Telefon: 971 92 808
runo@kvia-as.no

Maren S. Kvia

Maren S. Kvia

Salg / marked

Kvia Gruppen AS
Telefon:

Kontaktpersoner i Kvia Entreprenør AS

Dag Werner Blaich

Dag Werner Blaich

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 907 02 026
dag.werner@kvia-as.no

Vidar Åsen

Vidar Åsen

Prosjektleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 974 03 133
vidar@kvia-as.no

Signe E. Torland

Signe E. Torland

Regnskap

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 928 62 873
signe@kvia-as.no

Tommy Gudmestad

Tommy Gudmestad

Byggeplassleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 941 56 065
tg@kvia-as.no

Arild Severson

Arild Severson

Byggeplassleder

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 915 24 522
arilds@kvia-as.no

Mohsen Tamimi

Mohsen Tamimi

Ingeniør – konstruksjon og byggeteknikk

Kvia Entreprenør AS
Telefon: 486 68 278
mohsen@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Betong AS

Kristoffer Taksdal

Kristoffer Taksdal

Prosjektleder/personal

Kvia Betong AS
Telefon: 982 51 460
kristoffer@kvia-as.no

Martin Tendenes

Martin Tendenes

Anleggsleder

Kvia Betong AS
Telefon: 932 59 930
martin@kvia-as.no

Helge Stokland

Helge Stokland

Prosjektleder/kalkulatør

Kvia Betong AS
Telefon: 932 59 933
helge@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Byggtjenester AS

David Johne Johnsen

David Johne Johnsen

Driftsleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 922 46 622
david@kviabt.no

Daniel E. Wold

Daniel E. Wold

Prosjekt- og byggeplassleder

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 994 55 350
daniel@kvia-as.no

Brandon Fredriksen

Brandon Fredriksen

Trainee

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 413 35 448
brandon@kvia-as.no

Jomar Øvestad

Jomar Øvestad

Prosjektleder støyskjerming

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 468 28 011

Ørjan Karlsen

Ørjan Karlsen

Servicemann

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 482 36 703
orjan@kvia-as.no

Gregorz Szramkowski

Gregorz Szramkowski

Hovedverneombud

Kvia Byggtjenester AS
Telefon: 462 29 429
gregor@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Bemanning AS

Daniel Gall

Daniel Gall

Driftsleder

Kvia Bemanning AS
Telefon: 928 78 718
daniel.gall@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Maskinutleie AS

Espen Anfinnsen

Espen Anfinnsen

Logistikk- og utstyrsansvarlig

Kvia Maskinutleie AS
Telefon: 941 62 971
espen@kvia-as.no

Kontaktpersoner i Kvia Miljøsanering AS

Bjørn Helge Laupland

Bjørn Helge Laupland

Daglig leder

Kvia Miljøsanering AS
Telefon: 982 60 656
bjorn@kviabt.no